ul. Topolowa 2c

83-031 Łęgowo

+48 730 269 735

 kontakt@ol-bud.eu

O firmie

 

OLBUD MICHAŁ OLESZYCKI swoją pozycję na rynku kształtuje poprzez kompleksowe usługi  budowlane w realizacji obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, kulturalno-oświatowych, wielorodzinnych oraz obiektów objętych ochroną konserwatorską. Dzięki bogatemu doświadczeniu i znajomości branży budowlanej sukcesywnie rozwijamy działalność spółki, oferując swoim klientom bogate portfolio zrealizowanych inwestycji  i gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. Naszym klientom proponujemy nowatorskie rozwiązania, kompleksową obsługę i bezpieczeństwo całego procesu realizacji inwestycji. Wszystkie przedsięwzięcia wykonujemy w planowanych terminach z zastosowaniem wysokich standardów i  ekonomiczną optymalizację.

Kompleksowe usługi


Ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm z sektora państwowego i prywatnego, planujących inwestycje na terenie całego kraju. Samodzielnie opracowujemy kosztorysy planowanych inwestycji wraz z propozycją interesujących nowatorskich rozwiązań, dostosowując kosztorys do planowanego budżetu. Wspólnie z naszą wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowników z dużą starannością podchodzimy do każdej zawartej umowy i umiejętnie zarządzamy realizowanym projektem na poszczególnych etapach inwestycji.  

W codziennej pracy koncentrujemy się na optymalnych kompleksowych rozwiązaniach z wykorzystaniem najnowszych technologii w branży budowlanej. W przypadku inwestycji oddawanych pod tzw. klucz korzystamy ze sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców, których rozliczamy na każdym etapie realizowanej pracy podwykonawczej. Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie, jakie stawiają  przed nami rynek budowlany i oczekiwania naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktu